next-page
star-round cashing health benefit-division value benefit cashing cashing cashing cashing cashing star-round
سودآوری:این بخش با استفاده از نسبت های سود آوری و بررسی روند سود سازی شرکت و مقایسه با استانداردهای صنعت، دید جامعی از سودآوری شرکت ارائه می دهد. ارزش:این معیار با استفاده از مدل های ارزش گذاری سهام، قیمت روز هر سهم را با ارزش ذاتی آن مقایسه کرده و میزان ارزندگی آن را نمایش می دهد. تقسیم سود:روال سودآوری و تقسیم سود شرکت ها می تواند از یکدیگر متفاوت باشد. تقسیم سود دقیقا میزان سود های پرداختی یک شرکت در مجامع را مورد سنجش قرار داده و از نظر هموار بودن و یا مقایسه با صنعت امتیاز دهی می کند. سلامت:این معیار با استفاده از نسبت های اهرمی و توان پرداخت هزینه مالی، وضعیت ترکیب حقوق صاحبان سرمایه و بدهی شرکت را نشان می دهد. نقد شوندگی:نقد شوندگی یعنی سهولت خرید و فروش سهام با توجه به حجم و تعداد معامله گران آن. این بخش درجه نقد شوندگی یک سهم را با توجه به میزان سرمایه و سهام شناور آن امتیاز بندی می کند.
star-round
ستاره پرانا
مشاور هوشمند شما
این ابزار منحصر‌بفرد تمامی نمادهای بازار را از پنج منظر بنیادی بررسی و امتیاز‌دهی می‌کند. با یک نگاه به ستاره پرانا، می‌توان در کمترین زمان ممکن چند سهم را با هم مقایسه و بهترین آن ها را انتخاب کرد.
مشاهده ویدیو
next-page
گوش به زنگ ،
در لحظه مطلع باشید!
با پرانا نیازی نیست وقت زیادی برای تحت‌نظر داشتن بازار صرف کنید، پرانا به جای شما بازار را رصد می کند. تشکیل یا ریختن صف، تغییر وضعیت نماد(توقف، بازگشایی و...)، رسیدن قیمت یک سهم به قیمت خاص، معامله حجم مبنا، تغییر روند سهم و ده‌ها اتفاق دیگر با ابزار گوش به زنگ پرانا، بلافاصله به شما اطلاع‌رسانی می شود.
مشاهده ویدیو
next-page
الگومتر ،
آینده در دستان شما!
الگومتر ابزاری کاربردی برای تصمیم‌گیری در مورد خرید و فروش است. این ابزار با کمک الگوریتم‌های معاملاتی برگرفته از هوش‌مصنوعی تمامی نماد‌های بازار را مورد بررسی قرار داده و سیگنال‌هایی سودمند و قابل اتکا برای کاربران فراهم می‌کند.
مشاهده ویدیو
next-page
ابزار تحلیل تکنیکال
ارسال سفارش حرفه‌ای
خبرخوان پرانا
فیلتر هوشمند
دیدبان سریع
کلیدهای میانبر
فیلتر هوشمند
بررسی "ترین ها"، به‌جای کل بازار
دیدبان سریع
هیچ سهمی از دید شما پنهان نیست
کلیدهای میانبر
راه حلی ساده، سریع و کاربردی
next-page
بستن ویدئو